Zaproszenie dla rodziców dzieci nowo przyjętych

Informujemy rodziców dzieci, które po raz pierwszy  rozpoczynają  edukację przedszkolną od września 2020 r., że planujemy z Państwem spotkanie organizacyjne w celu przekazania najistotniejszych informacji.  Zebranie odbędzie się z udziałem nauczycielek pracujących z dziećmi najmłodszymi, 3-4 letnimi,  27 sierpnia (czwartek) o godz. 13:00 w siedzibie przedszkola Na spotkanie proszę zaopatrzyć się w podstawowe środki ochrony osobistej – obowiązuje zasłanianie w przyjęty sposób ust oraz nosa i rękawiczki ochronne. Ze względu na konieczność zachowania dystansu społecznego prosimy, aby w zebraniu uczestniczył jeden rodzic. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania zebrania, jeśli zmienią się warunki funkcjonowania przedszkola w związku z pandemią. O ewentualnej zmianie powiadomimy w tym samym miejscu. Krystyna Żelazna-Wójcik – dyrektor przedszkola