Informacje dot. dyżuru wakacyjnego

Informacje dotyczące dyżuru wakacyjnego:

Informujemy, że Publiczne Przedszkole Nr 13 pełni dyżur w lipcu 2020r. Poniżej dokumenty do pobrania dla rodziców z innych przedszkoli, którzy są zainteresowani pobytem dziecka w lipcu  naszej placówce. Wypełnione i podpisane dokumenty proszę przesłać skanem na adres: pp13@przedszkole13.pila.pl  lub bezpośrednio dostarczyć do przedszkola i wrzucić do skrzynki przy wejściu głównym. Dokumenty należy dostarczyć do  22 czerwca do godz. 10.00. Jednocześnie informuję, że Rodzice z naszego przedszkola zainteresowani pobytem dziecka w sierpniu w innym przedszkolu muszą pobrać i złożyć dokumenty w wybranym przez siebie przedszkolu. Uwaga!!! O tym, czy wszystkie dzieci, ubiegające się o miejsce w przedszkolu podczas dyżuru wakacyjnego zostaną przyjęte, rodzice zostaną powiadomieni do 26 czerwca telefonicznie lub mailowo. Pierwotny termin 22 czerwca został wydłużony po zmianie stanowiska o tym, że podczas dyżuru wakacyjnego można przyjmować dzieci z innych przedszkoli.

PP13 oświadczenie – wakacje

WNIOSEK__na lato-2020