spotkania adaptacyjne

Zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 na cotygodniowe spotkania adaptacyjne. Spotkania prowadzić będzie nauczycielka, która obejmie od września opieką dzieci trzyletnie. Na pierwsze spotkanie w dniu 5 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy tylko rodziców – bez dzieci. Poniżej podajemy terminy spotkań z dziećmi, które będą odbywać się zawsze w środę i zawsze w godz. 16:30 -18:00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicem w terminach:  12, 19, 26 czerwca . Odwołujemy wcześniej planowane spotkania w sierpniu ze względu na prace związane z termomodernizacją budynku i odwołaniem dyżuru wakacyjnego. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby na spotkania z dzieckiem przychodził tylko jeden rodzic. Rodzice i dzieci powinni przynieść ze sobą obuwie na zmianę. Dziękujemy i zapraszamy!