SPOTKANIA ADAPTACYJNE

Informujemy, że w kwietniu rozpoczynamy spotkania adaptacyjne dla dzieci, które staną się naszymi przedszkolami od września 2018 r. lub oczekują na miejsce. W adaptacji mogą uczestniczyć wszystkie dzieci, niezależnie od wyników rekrutacji! Na pierwsze zebranie organizacyjne, które odbędzie się    19 kwietnia (czwartek) o godz. 17:00 zapraszamy samych rodziców. Począwszy od 25 kwietnia aż do  27 czerwca w każdą kolejną środę zapraszamy na wspólne zabawy dzieci razem z rodzicami. Spotkania odbywać się będą zawsze w środy godzinach: 16:30 – 18:00, z wyłączeniem środy 2 maja (długi weekend). Poprowadzą je nauczycielki, które  od przyszłego roku szkolnego obejmą grupę najmłodszą. Więcej o adaptacji w zakładce „NABÓR”.