O zajęciach na basenie

Informujemy rodziców, których dzieci będą uczestniczyć w zajęciach nauki pływania w Centrum Rekreacji Wodnej AQUA-PIL, ze zajęcia będą się  odbywać  od października w I i III tygodniu miesiąca we wtorek. Zaczynamy z dniem 4.10. b.r. Wyjazd na basen o godz. 12:30, powrót ok. 14:30. Zgodnie z wymaganiami AQUA-PIL prosimy, aby dzieci były wyposażone w plecak z następującą zawartością: ręcznik, klapki, okularki do pływania, strój kąpielowy ( dziewczęta strój jedno lub dwuczęściowy; chłopcy kąpielówki bez kieszeni,przylegające do ciała o długości maksymalnie do połowy uda). Ze względu na suszenie włosów wskazane, aby dzieci były wyposażone w czepki – zwłaszcza dziewczynki . Dodatkowo długie włosy powinny być związane gumką w kitkę lub warkocz. Jako przedszkole prosimy, aby w dniu wyjazdu na basen wszystkie dzieci były zaopatrzone w czapki i bluzy lub kurtki z kapturem.

No Comments Yet.

Leave a comment